CZFLEX je flexi přes mobili ! Děláme spoustu věcí s mobilními zařízení !

Prodej flex kabelů.

Na czflex prodáváme náhradní díly na mobilní telefony Hi Endových kvalitních značek. Všechny náhradní díly jsou renovovaný u nás v Čechách. Náhradní díly odesíláme nejpozději do 3 dnů od obdržení objednávky. Termín o dodání dílu který ne-ni skladem je se nutné informovat.

Naše ceny.

Máme pro Vás ty nejlepší ceny. Takže už nemusíte překupovat náhradní díly z Číny. Snažíme se držet ceny velice přijatelný za originální díly. Takže Vaše oprava zařízení se Vám zaručeně vyplatí!

Servis mobilních zařízení

Máte rozbité zařízení a nechcete se s tím piplat. My tu piplavou práci provedeme za Vás!Nebo jste našli na naších stránkách náhradní díl kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář nebo zavolejte. 

Renovace obrazovek

Vaše obrazovka s rozbitým dotykovým sklíčkem může znovu vypadat a fungovat k nepoznání jak nová ! Vdechněte jí nový život s našimi speciálními metodami. Podmínkou je plně funkční dotyková plocha se zobrazovacím displejem. Provádíme renovace Samsung AMOLED obrazovek a Apple Retina design obrazovek se zachováním originálních vlastností displeje jako je kvalita barev / pozorovací úhly / spotřeba energie.

Renovace náhradních dílů

Na CZflex pečlivě čistíme balíme flex díly jako je originální Apple iSight kamery. Takže Opravované zařízení bude dosahovat originálních parametrů. Dock konektory bývají dodávány jako nové od dodavatele iFixit spolu s bateriemi. Pečlivě taky separujeme ty nejlepší základní desky pro mobilní telefony, které naleznete na našich stránkách. Můžete tak snadno opravit Váš rozbitý mobil.

Prodej mobilních telefonů

Pečlivě překontrolovaný mobilní telefony kvalitních a osvědčených modelů se zárukou a skvělou cenu. Pečlivě sledujeme trh s mobilními telefony a víme které telefony jsou kvalitní konstrukce snadno opravitelné a hlavně bezproblémové. Na takové telefony se zaměřujeme. Některé takové nabízíme v limitovaném množství na našich stránkách.